Το Πρωτοδικείο Καβάλας ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους ακόλουθους συνδυασμούς υποψήφιων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων στο Δήμο Θάσου της Περιφερειακής Ενότητας Θάσου:

 

 

Α) Συνδυασμοί υποψήφιων δημάρχων και δημοτικών συμβούλων

 

 

1) Συνδυασμός με το όνομα "ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"και έμβλημα, που αποτελείται από τη λέξη "ΣΥΜΠΡΑΞΗ" και από κάτω τη λέξη "Ευθύνης", κάτωθι της οποίας υπάρχει μικρή γραμμή υπογράμμισης, ενώ πίσω από αμφότερες τις ανωτέρω λέξεις απεικονίζεται το περίγραμμα της νήσου Θάσου, 

 

του οποίου (συνδυασμού) υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

 

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Θάσου Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΜΟΡΦΗ 

2. ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

3. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΓΚΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

7. ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΖΑΦΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΛΦΑΣ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 

11. ΚΑΚΑΡΕΛΗ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΚΑΛΑΚΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

13. ΚΑΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14. ΚΑΡΑΒΟΥΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΗΒΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

15. ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 

16. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

17. ΚΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

19. ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

20. ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 

21. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

22. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

23. ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 

24. ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

25. ΜΑΥΡΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΜΕΡΕΣΗ ΚΥΒΑΡΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

27. ΞΩΓΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

28. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 

29. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

30. ΠΙΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31. ΠΥΡΗΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32. ΣΑΛΟΥΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 

33. ΣΑΛΤΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34. ΣΤΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

35. ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

36. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 

37. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 38. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ

39. ΤΣΟΥΛΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

40. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΑΡΟΥΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 

41. ΨΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

2) Συνδυασμός με το όνομα "ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",χωρίς έμβλημα, του οποίου (συνδυασμού) 

 

υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

 

ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Θάσου Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΑΡΧΟΝΤΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

4. ΒΛΑΧΟΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

5. ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΝΙΚΗΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 

7. ΔΑΓΚΑΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

8. ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 

9. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

12. ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

14. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΤΣΙΝΑ 16. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

17. ΚΛΩΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΚΟΖΕΛΙ ΑΝΤΟΝ (ΤΟΝΥ) του ΣΛΑΒΚΟ ΑΛΟΪΣ 

19. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 

20. ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21. ΛΑΖΑΡΕΛΗ ΠΛΙΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22. 22. ΛΟΒΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΟΛΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

23. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΜΑΤΟΥΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

25. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

26. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

28. ΠΑΠΑΛΑΣΚΑΡΗ ΡΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 29. ΠΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30. ΠΕΤΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

31. ΠΛΑΦΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

32. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ

33. ΣΟΥΛΑ ΜΙΜΟΖΑ συζ. ΒΙΤΜΟΡ

34. ΣΟΦΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

35. ΤΟΥΝΤΑ ΠΑΜΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΜΑΡΙΝΟΥ

36. ΤΣΟΥΛΚΑΝΗ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

37. ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

38. ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

39. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

40. ΨΑΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

3) Συνδυασμός με το όνομα "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΑΣΟΥ"και έμβλημα τη λέξη "ΛΑΪΚΗ" και από κάτω η λέξη "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ", στα δεξιά των οποίων υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου (συνδυασμού) 

 

υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

 

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Θάσου Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1. ΑΡΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

2. ΒΕΡΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

3. ΓΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΓΡΙΝΤΖΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΘΩΜΑΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

6. ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 

7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

8. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 

9. ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

10. ΚΙΡΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 

11. ΚΟΖΙΝΣΚΑΓΙΑ ΑΛΕΣΙΑ του ΠΕΤΡ 

12. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

13. ΚΟΥΤΕΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΚΟΥΤΛΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

15. ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΑΤΩ του ΛΑΜΠΡΟΥ 

17. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19. ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20. 20. ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

21. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22. ΜΑΚΕΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

25. ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

27. ΝΙΑΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του 29. ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30. ΡΟΔΑ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

31. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32. ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

35. ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36. TEUNISSEN BARBARA NELL του HERMAN 

37. ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

38. ΦΡΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 

39. ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 

40. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

4) Συνδυασμός με το όνομα "Δημοτική Θασιακή Κίνηση-πάμε μαζί"και έμβλημα την απεικόνιση ενός πουλιού χρώματος πράσινου, ενός κλάδου ελαίας χρώματος πράσινου και μιας καμπυλοειδούς κόκκινης γραμμής. Κάτωθεν του πουλιού υπάρχει η φράση "Πάμε Μαζί" χρώματος κόκκινου, και δεξιά και κάτωθεν του κλάδου ελαίας η φράση που διαβάζεται από πάνω προς τα κάτω και από αριστερά προς τα δεξιά "Δημοτική Θασιακή Κίνηση", χρώματος πράσινου οι λέξεις "Δημοτική Κίνηση" και κόκκινου η λέξη "Θασιακή", 

 

του οποίου (συνδυασμού) υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

 

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Θάσου Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1. ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 

2. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

4. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΡΙΦΗ

5. BRUCKER PAPAGEORGIU SYBILLE JOHANNA BARBARA του HEINRICH 

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΔΗΜΗΤΡΕΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΔΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΙΑΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ

10. ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

11. ΚΑΡΑΜΠΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

12. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

13. ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

14. ΛΙΑΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

15. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

16. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

17. ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

18. NOLDEN MANOLAKIS BIRGIT τουHERBERT 

19. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

20. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩAΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 

21. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

22. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 

23. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 

24. ΠΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

25. ΣΑΡΗΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

26. ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 

27. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

28. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 

29. ΤΣΟΜΠΡΙΣ ΕΛΕΝΗ συζ. ΡΑΪΝΕΡ

30. ΦΕΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

31. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

Β) Συνδυασμοί υποψήφιων συμβούλων κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΑΣΟΥ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης" 

 

1. ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΚΑΠΟΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

3. ΚΑΡΚΑΜΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

4. ΜΟΥΔΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ

8. ΠΕΤΣΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

9. ΣΥΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΟΥΚΑ

10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

2. ΒΑΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΓΟΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 

4. ΚΑΚΗΡΑΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΕΛΕΝΗ του AΘΑΝΑΣΙΟΥ 

5. ΛΑΓΟΥΜΤΖΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

6. ΜΑΝΑΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

7. ΜΠΑΛΤΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης" 

1. ΑΛΑΤΑΚΗ ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

2. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

6. ΠΡΟΦΗΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

7. ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8. ΣΟΥΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 

2. ΚΟΥΚΡΙΔΗ ΒΑΜΒΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 

3. ΜΑΝΤΕΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

5. ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ" 

1. ΕΛΑΙΑ ΕΡΡΙΚΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΡΑΝΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3. ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 

4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

"Η ΧΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΑΣ" (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ)

1. ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

2. ΔΕΛΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

4. ΣΑΡΗΜΠΑΛΑ ΚΟΜΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

5. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΜΠΟΥΛΟΥΣΤΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

2. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3. ΚΑΡΑ ΧΑΛΗΛ ΦΕΡΝΤΗ του ΓΚΑΡΗΠ

4. ΣΕΡΔΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 

5. ΤΣΑΡΙΚΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ

1. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 

2. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

3. ΚΛΩΦΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

5. ΜΠΟΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ" 

1. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΛΙΑΚΟΥΔΗ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΗ ΦΛΟΥΡΟΥ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

5. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ

 

 

"Δημοτική Θασιακή Κίνηση-πάμε μαζί"

1. ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 

2. ΔΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΚΟΥΤΛΟΥΓΙΑΝΝΗ ΤΑΡΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

4. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ συζ. ΑΓΓΕΛΟΥ 

5. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΡΟΔΟΛΦΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΨΑΛΤΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ (ΡΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

4. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

5. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΛΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

6. ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΚΥΡΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΛΙΓΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

9. ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

11. ΤΣΙΤΣΙΑΝΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΚΑΡΔΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ 

2. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΜΑΚΕΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

4. ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

6. ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

7. ΧΡΥΣΑΦΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ"

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

2. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 

3. ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΛΛΙΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

5. ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

6. ΚΥΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

7. ΜΑΚΕΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

8. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

10. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

11. ΧΑΜΟΞΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

"Δημοτική Θασιακή Κίνηση-πάμε μαζί"

1. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. GULLBERG KAIDIS ELISABETH MARGARETA του CARL GORAN

3. ΚΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ ΛΙΟΛΙΟΥ 

4. ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

5. ΠΑΤΗΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

6. ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

7. ΤΟΠΟΥΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΩΝ

 

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΥΛΑΧΤΟΥ

2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ

3. ΒΟΜΒΑΡΔΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΒΟΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΛΑΖΑΡΟΥ

5. ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

7. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

8. ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

"Δημοτική Θασιακή Κίνηση-πάμε μαζί" 

1. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

2. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

3. ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

"ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΡΙΩΝ" (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ)

 

1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 

2. ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 

3. ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΜΑΡΙΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 

5. ΣΑΛΟΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

2. ΗΛΙΑ ΜΠΕΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

4. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

5. ΜΠΑΝΤΕΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΛΕΒΕΝΤΗ ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 

2. ΜΠΕΚΙΡΗ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

4. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΝΑΓΙΑΣ"

1. ΚΑΖΔΑΓΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

2. ΜΑΝΑΚΟΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΝΙΚΟΛΕΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 

4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 

5. ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 

6. ΧΑΪΔΕΥΤΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

2. ΛΙΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΣΥΝΑΘΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

4. ΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

5. ΤΣΙΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΟΤΑΜΙΑΣ"

1. ΒΕΡΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

2. ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

3. ΚΑΡΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

4. ΚΙΡΤΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

5. ΜΑΡΓΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ

 

 

"ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΤΑΜΙΑ",(ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ "ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

 

1. ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

2. ΚΑΖΑΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

3. ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΛΑΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 

5. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

6. ΠΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 

7. ΤΣΟΥΛΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΟΥ

 

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΓΙΑΝΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΑΓΛΑΪΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΔΡΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

4. ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

5. ΜΑΓΚΑΦΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

6. ΣΑΜΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΣΒΙΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

8. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ"

1. ΒΑΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΗ

2. ΔΡΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 

3. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ 

4. ΚΑΨΑΛΗ ΝΙΚΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΡΙΝΟΥ"

1. ΒΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

3. ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΣΤΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

"Δημοτική Θασιακή Κίνηση-πάμε μαζί"

1. ΒΑΓΕΝΑ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

3. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

5. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

6. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΩΝΙΟΥ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης" 

1. ΑΧΙΡΚΙΔΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

2. ΒΑΝΔΩΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΔΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

4. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

2. ΒΛΑΧΟΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

3. ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 

4. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

5. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΟΣ

 

"ΣΥΜΠΡΑΞΗ Ευθύνης"

1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 

2. ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

3. ΜΙΣΙΡΛΗ ΜΙΧΑΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 

4. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΖΕΛΕΠΗ 

5. ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

"ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ",

1. ΒΡΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ 

3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 

4. ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

5. ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ