Στους σταυρούς προτίμησης και στο συνδυασμό Μάκη Παπαδόπουλου στο 82% της ενσωμάτωσης προηγούνται οι Παναγιώτης Αγγελίδης και Ξενοφών Κροκίδης και Χαράλαμπος Κουφατζής.

 

 

ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ

 

Παπαδόπουλος Χρυσόστομος (Μάκης)

Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση

 

Δημοτική ενότητα Καβάλας

 

Κροκίδης Ξενοφών του Κωνσταντίνου 553

Κουφατζής Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Γεωργίου 518

Προυσαεύς Σπυρίδων του Σάββα 517

Ιγνατιάδης Παναγιώτης του Νικολάου 458

Καϊτατζής Τριαντάφυλλος (Λάκης) του Αθανασίου 380

Λαζαρίδης Σωτήριος του Σταύρου 342

Μπουμπούνας Κωνσταντίνος του Ιωάννη 334

Βασιλικός Κηπάρισσος (Πάρις) του Γεωργίου 316

Παραντινού Μαρία του Χριστοδούλου 315

Γουνελάς Γεώργιος του Παναγιώτη 311

Δεληκάρης Σωτήριος του Παναγιώτη 303

Σιδηρόπουλος Βασίλειος (Λάκης) του Κυριάκου 300

Τερπουϊκίδης Αβραάμ (Μάκης) του Νικολάου 288

Ποδάρας Κωνσταντίνος του Αντωνίου 267

Νικολαΐδης Αχιλλεύς (Αχιλλέας) του Κωνσταντίνου 258

Αβραμίδου - Σπανίδου Σοφία του Ηλία 253

Καγκαλίδης Νικόλαος του Κυριάκου 241

Σιδηρόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη 235

Αντωνιάδης Ευστάθιος του Προδρόμου 217

Τσιγαρατζόγλου Δανιήλ (Δάνης) του Νικολάου 212

Φραντζεσκάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ 202

Δινάκης Σταύρος του Θεοδώρου 192

Καζανίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου 191

Ματσούκας Θεόδωρος του Δημητρίου 188

Γιαννακουδάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 187

Ντωνέ Ειρήνη του Μιχαήλ 186

Αντωνίου Αθανάσιος του Αντωνίου 181

Παπανικολάου Μαρία του Λάμπρου 180

Κονδύλη Δήμητρα του Κωνσταντίνου 175

Τσιλικίδης Ιάκωβος του Αβραάμ 170

Σιδηρόπουλος Δημήτριος του Νικολάου 165

Χατζημιχαήλ Χριστίνα του Χρήστου 163

Παπαχριστοδούλου Ιωάννης του Στεφάνου 159

Κρόκος Αλέξανδρος του Χαράλαμπου 158

Αδαμάκης Χρήστος του Ιωάννη 154

Φιλιππίδης Φίλιππος του Προδρόμου 145

Μπαλτζίδης Ελευθέριος του Σάββα 144

Βλαχάκη - Νεστορίδου Ελένη του Θεμιστοκλή 144

Σαρικλόγλου Μιχαήλ του Αγάπιου 130

Χατζησάββας Ιωάννης (Καναδός) του Ηλία 129

Κεσόγλου Μιχαήλ του Αριστείδη 127

Βαλτατζής Γεώργιος του Δημητρίου 125

Πέππα ’ρτεμις του Ανέστη 120

Αποστολίδης Πρόδρομος (Μάκης) του Γεωργίου 107

Ταξίδης Ονούφριος (Φάνης) του Νικολάου 106

Κρομμύδας Δημήτριος του Παντελή 104

Στάμος Νικόλαος του Χρήστου 103

Καραλάζου Αναστασία του Αναστασίου 102

Βεγίνα Φωτεινή του Κωνσταντίνου 101

Προβίσταλης ’γγελος του Χρήστου 99

Θεοχαρίδης Ιωάννης του Θεμιστοκλή 97

Γκόγκος Μάρκος του Νικολάου 97

Μανωλιού Μαγδαληνή (Μάγδα) του Δημητρίου 92

Ιωαννίδης Σπυρίδων του Αναστασίου 89

Θεοδωρής Γεώργιος (Κόλλιας) του Επαμεινώνδα 88

Βουρτζούμη Χρυσάνθη του Εμμανουήλ 86

Θωμάς Βασίλειος του Λάζαρου 85

Νάνος Κωνσταντίνος του Στυλιανού 81

Ηλιόπουλος Στυλιανός του Παναγιώτη 77

Παπαδοπούλου Ανθή του Στυλιανού 77

Σπυροπούλου Αντωνία (Τόνια) του Κωνσταντίνου 74

Δουρτμές Παναγιώτης του Γεωργίου 73

Κόνσουλας Γεώργιος του Αχιλλέα 72

Σεμερτζίδης Δημήτριος του Γεωργίου 70

Καραμανώλης Ανέστης του Πρόδρομου 66

Τεμεκενίδης Χρήστος του Αναστασίου 64

Ρούμπας Ιωάννης του Ευαγγέλου 58

Τοτόσης Ανδρέας του Θωμά 53

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη 49

Μουραλόπουλος Βασίλειος του Αλεξάνδρου 39

Μουμτζής Αναστάσιος του Νικολάου 35

Πογαρίδης Χαράλαμπος (Χάρης) του Δημητρίου 33

Μπουραζάνη Ευαγγελία του Παναγιώτη 33

Μοσχίδου Ολυμπία (Όλια) του Ιωάννη 32

Σπυροπούλου Νικολέτα (Νίκη) του Μιχαήλ 32

 

Δημοτική Ενότητα Φιλίππων

 

Αγγελίδης Παναγιώτης (Γιώτης) του Νικολάου 597

Κωταϊδης Ιωσήφ του Ελευθερίου 480

Παπαδόπουλος Αλέξιος του Αλέξανδρου 478

Χειμώνα Συμέλα (Μελίνα) του Αθανασίου 452

Ανθόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου 305

Αντωνιάδης Σάββας του Γεωργίου 266

Φρονιμόπουλος Ιωάννης του Λαζάρου 209

Βασιλειάδης Βασίλειος του Νικολάου 196

Σταμίδης Στέφανος του Δημητρίου 181

Παπαδόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου 180

Τουνουσίδου Παρθένα (Θένια) του Κυριάκου 142

Ντινούδης Στυλιανός του Κωνσταντίνου 100

Στοφορίδης Σταύρος του Νικολάου χ50