Πρωτοσέλιδα

 

 

 

 

Την Τρίτη 29 Οκτωβρίου 2019 συνεδρίασε το Διοικητικό Συμβούλιο του Εμπορικού Συλλόγου Καβάλας για την ανακήρυξη των υποψηφίων που θα λάβουν μέρος στις αρχαιρεσίες της  14ης και 15ης Νοεμβρίου 2019.

 

Κατατέθηκαν συνολικά οι υποψηφιότητες 2 συνδυασμών:

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ» 

με 25 αιτήσεις υποψηφίων συνολικά για όλες τις θέσεις

 

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ» 

με 20 αιτήσεις υποψηφίων συνολικά για όλες τις θέσεις  

 

 

Οι Συνδυασμοί και οι υποψήφιοι που ανακηρύχτηκαν έχουν ως ακολούθως:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ανάσογλου Χρήστος

Βακιρτζή Σαϊα (Έλσα) 

Γεωργούλη Πηνελόπη (Πένυ)

Γκιούλος Αλέξανδρος 

Δραγανίδου Αναστασία

Κελγιώργης Ιωάννης

Κουτσόγλου Παναγιώτης

Λεμονίδης Βασίλειος 

Λιόλιος Βασίλειος 

Μακαρίτης Θεόδωρος

Νέγκογλου Γεώργιος

Παναγιωτόπουλος Αντώνιος 

Παπαϊωάννου Χριστόφορος 

Πούλος Φώτιος

Πυρώτης Αλέξανδρος

Σαμουηλίδης Χαράλαμπος

Σαρρής Ιωάννης

Σεϊτανίδης Χαρίλαος (Χάρης)

Σταματιάδου Αθηνά

Χάιτας Ηλίας

Χατζηαβραμίδης Ιωάννης

 

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι Ομοσπονδίας

Ανάσογλου Χρήστος

Βακιρτζή Σαϊα (Έλσα) 

Γεωργούλη Πηνελόπη (Πένυ)

Γκιούλος Αλέξανδρος 

Δραγανίδου Αναστασία

Κελγιώργης Ιωάννης

Κουτσόγλου Παναγιώτης

Λεμονίδης Βασίλειος 

Λιόλιος Βασίλειος 

Νέγκογλου Γεώργιος

Παναγιωτόπουλος Αντώνιος 

Παπαϊωάννου Χριστόφορος 

Σαμουηλίδης Χαράλαμπος

Σεϊτανίδης Χαρίλαος (Χάρης)

Σταματιάδου Αθηνά

Χάιτας Ηλίας

Χατζηαβραμίδης Ιωάννης

 

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

Βαφείδης Ευάγγελος

Κυριακίδης Παναγιώτης

Τσίρλης Ιωάννης

 

Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

Νικολαΐδου Ευαγγελία

 

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ»

 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

Αλχαζίδης Θεόδωρος

Αναστασιάδης Αθανάσιος

Βουλγαράκη Αναστασία

Γκαγκάνη Μαριάνθη

Ζαραγκούλιας Ανδρέας

Καγιάσας Δημήτριος

Κατσαμακίδης Αντώνιος

Κεχαγιάς Σάββας

Κοντογεωργίου Θεόδωρος

Κοντόπουλος Ευάγγελος

Κοσμίδης Κωνσταντίνος

Μακέδος Θεόφιλος

Μαργιώτης Γεώργιος

Μέτσικας Παρασκευάς

Μηχανικός Χαράλαμπος

Πιεβαλίτσα Νταϊάνα

Προβιάς Αντώνιος

Τσαλαγράδας Νικόλαος

 

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι Ομοσπονδίας

Αλχαζίδης Θεόδωρος

Αναστασιάδης Αθανάσιος

Βουλγαράκη Αναστασία

Γκαγκάνη Μαριάνθη

Ζαραγκούλιας Ανδρέας

Καγιάσας Δημήτριος

Κατσαμακίδης Αντώνιος

Κεχαγιάς Σάββας

Κοντογεωργίου Θεόδωρος

Κοντόπουλος Ευάγγελος

Κοσμίδης Κωνσταντίνος

Μακέδος Θεόφιλος

Μαργιώτης Γεώργιος

Μέτσικας Παρασκευάς

Μηχανικός Χαράλαμπος

Πιεβαλίτσα Νταϊάνα

Προβιάς Αντώνιος

Τσαλαγράδας Νικόλαος

 

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

Παπάζογλου Μιχάλης

 

Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

Κιρτάζογλου Θεόδωρος