Πρωτοσέλιδα

 

 

 

 

 

Το Πρωτοδικείο Καβάλας ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους ακόλουθους συνδυασμούς υποψήφιων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων στον ΔήμοςΚαβάλας της Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

 

Ανακηρύχθηκαν στις 12:00 το μεσημέρι του Σαββάτου 11 Μαΐου οι συνδυασμοί των υποψηφίων δημάρχων, δημοτικών και τοπικών συμβούλων για τις εκλογές της 26ηςΜάϊου και τις τυχόν επαναληπτικές της 2ας Ιουνίου 2019. 

 

Δήμος Καβάλας της Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

 

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΒΑΛΑΣ» 

 

ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ υποψήφιος δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ

3.    ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4.    ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6.    ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7.    ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8.    DIMITROVA DANIELA του KRASTEVA

9.    ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

10.  ΖΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11.  ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

12.  ΖΑΧΑΡΙΑΔ1ΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

13.  ΙΣΑ ΝΤΟΡΙΑΝ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΝΙΚΟ

14.  ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

15.  ΚΑΛΥΒΙΩΤΌΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

16.  ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

17.  ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18.  ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19.  ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

20.  ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

21.  ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22.  ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23.  ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ

24.  ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ

25.  ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

26.  ΚΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

27.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ

28.  ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

29.  ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

30.  ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΓΑΒΡΗΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ

31.  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

32.  ΝΤΑΒΟΥ ΓΚΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

34.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

35.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

36.  ΓΙΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

37.  ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ

38. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

39. ΠΟΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

40. ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

41. ΡΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 

42. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΒΑΪΟΥ 

43. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

44. ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

45. ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

46. ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

47. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

48. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΙΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

40. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

50. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

51. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΟΜΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2.    ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3.    ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.    ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

6.    ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ

7.    ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8.    ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9.    ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

 

«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ»

 

ΒΟΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

 

1.    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.    ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

4.    ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5.    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.    ΕΛΚΑΜΙΣ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΜΠΡΑΗΜ

7.    ΖΑΧΑΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟλΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.    ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9.    Κ1ΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.  ΚΙΣΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

11  ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

12.  ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΟΥ ΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13.  ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΌΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14.  ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

15.  ΚΩΝΣΤANTIΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ

16.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 

17  ΚΩΣΤΙΤΣΑ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18.  Λ10ΥΒΑΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

19.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21.  ΜΠΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

22.  ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

23.  Ι1ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

24.  ΠΑΧ1ΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ τον ΧΡΗΣΤΟΥ

25.  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΙ (ΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΠΩΤΉ

26.  ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ

27.  ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28.  ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

29.  ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

30.  ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΧΡΠΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

31.  ΣΥΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

32.  ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

33.  ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

34.  ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΊΟΥ

35.  COSTA RALUCA του FLOR1AN

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2.    ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3.    ΠΟΥΛ0ΥΤΙΔ0Υ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.    ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5.    ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

6.    ΡΙΤΣΑΓΚΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΑΝΤΙΜΙΡ

7.    ΣΙΧΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.    ΤΣΑΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ

 

 

 «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ» 

 

ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΛΜΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.    ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΣΑΪΑ (ΕΛΣΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

4.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

5.    ΒΟΓΙΑΤΖΗ - ΚΙΟΥΡΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

6.    ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝIΚΟΛΑΟΥ

7.    ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.    ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΘΩΜΑ

9.    ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10.  ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11.  ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗ ΜΑΑΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

12.  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ - ΜΑΣΑΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΗΛΙΑ

13.  ΔΕΡΒΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ

14.  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16.  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

17.  ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

18. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

19. ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

20.  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ

21.  ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

22.  ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

23.  ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

24.  ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25.  ΚΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

26.  ΚΥΓΙΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27.  ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

28.  ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

29.  ΜΑΚΡΟΓΙANNΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

30.  ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

31.  ΜΑΣΤΑΝΙΑΔΟΥ - ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

32.  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

33.  ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

34.  ΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35.  ΝΙΚΗΤΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΑΕΥΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

36.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

38.  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ

39.  ΠΙΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

40.  ΠΛΑΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

41.  ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΟΥΚΑ

42.  ΣΑΡΡΟΥ - ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

43.  ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ - ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ (ΝΤΟΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

44.  ΣΟΦΙΑΝ ΟΠΟ ΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

45.  ΣΤΟΪΚΟΥ - ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

46.  ΤΕΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

47.  ΤΖΑΘΑ - ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ

48.  ΤΖΙΜΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

49.  ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

50.  ΤΣΟΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

51.  ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δ1ΊΜΗΤΡΙΟΥ

3.    ΚΑΛΓΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΙ-ΙΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.    ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5.    ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

6.    ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ

7.    ΜΕΧΤΕΡΙΔ0Υ ΕΥΡΩΠΗ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

9.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10.  ΤΣΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΛΡΛΛΛΜΠΟΥ

11.  ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

 

 

 

 «ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»

 

ΜΟΥΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΝΘΟΓΙΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

2.    ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.    ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4.    ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6.    ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ (ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ

7.    ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8.    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9.    ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

10.  ΔΡΟΣΟΥ - ΚΑΚΛΠΑΝΝΗ ΜAPIΑΝΘΗ (MAPIΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11.  ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12.  ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13.  ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (ΖΙΖΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.  ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ

15.  ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

16.  ΚΟΥΡΒΟΥΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

17.  ΚΟΥΡΟΥΞΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18.  ΚΏΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

19.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.  ΜΑΡΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.  ΜΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

22.  Μ ΕΤΑΞΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23.  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

24.  ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

25.  ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26.  ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

27.  ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28.  ΞΟΥΛΟΓΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

29.  ΟΥΡΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

30.  ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

31.  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

32.  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

33.  ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34.  ΠΕΡΒΑΝΑ - ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

35.  ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

36.  ΠΟΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

37.  PΙZ0Y ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ

38.  ΣΕΒΑΣ! ΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

39.  ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ίου ΣΤΈΡΓΙΟΥ

40.  ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ

41.  ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

42.  ΤΣΙΤΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

43.  ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

44.  ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗ - ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45.  ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

46.  ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ - ΣΤΟΪΜΕΝΟΒΑ ΓΚΕΡΙ ΚΑΝΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ) του ΓΚΕΝΑΝΤΙ

47.  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΙΝΑ) του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

 

Εκλογική περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΓΑΖΕΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2.    ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΣΑΑΚ

4.    ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

5.    ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

7.    ΙΊΛΠΑΔΟΙΙΟΥΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

8.    ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

9.    ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.  ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

"Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ" 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΝΔΡΕΑ

3.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

4.    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6.    ΒΕΓΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.    ΒΛΛΧΑΚΗ - ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

8.    ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

9.    ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10.  ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11.  ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 

12. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14.  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

15.  ΙΟΡΔΑΝΟΒΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ του ΙΟΡΔΑΝ

16.  ΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

17.  ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18.  ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19.  ΚΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

20.  ΚΟΥΤΑΛΙΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΗ) του ΑΓΓΈΛΟΥ

21.  ΚΡΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

22.  ΑΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

23.  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ - ΠΕΡΓΑΜΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24.  ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ

25.  ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

26.  ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ

27.  ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

28.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

29.  ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30.  ΜΟΥΤΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

31.  ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

32.  ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33.  ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

34.  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

35.  ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΑΙΔΩΝΑ

37.  ΠΑΠΑΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΈΛΟΥ

38.  ΣΑΡΙΚΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

39.  ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40.  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

41.  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

42.  ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

43.  ΣΤΑΜΟΥ - ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝ ΤΙΝΑ (ΝΤ1ΝΛ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

44.  ΣΤΑΜΠΟΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

45.  ΤΖΙΒΕΑΕΚΗΣ ΚΛΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

46.  ΤΟΤΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ

47.  ΤΣΑΛ1ΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΟΦΟΚΛΗ

48.  ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

49.  ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

50.  ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΑΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

51.  ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΖΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.    ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.    ΚΟΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.    ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5.    ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.    ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7.    ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.    ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ

9.    ΣΚΡΙΤΣΟΒΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

10.  ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

11.  ΤΣΟΥΛΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΕΣΤΓΙ

 

 

 

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ»

 

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος 

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΑΝΩΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3.    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.    ΒΑΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.    ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

6.    ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΜΗΡΟΥ

7.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

8.    ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

9.    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.  ΔΟΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ

11.  ΔΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12.  ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΚΑΡΟΛΟΥ

13.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

14.  ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

15.  ΚΟΚΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

16.  ΚΟΡΟΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

17.  ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18.  ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ του Ν1ΚΟΑΛΟΥ

19.  ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

20.  ΚΩΝΣΤΑΝTINΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

21.  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

22.  ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

23.  ΜΟΜΤΣΟΥ ΦΩΤΕΓΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

24.  ΜΠΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

25.  ΜΥΛΩΘΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

26.  ΝΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

27.  ΝΤΑΒΙΤΑΒΙΑΝ ΑΝΝΑ του ΓΚΑΡΝΙΚ

28.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

29.  ΣΙΜΙΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

30.  ΣΙΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

31.  ΣΟΥΓΚΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

32.  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ

33.  ΤΖΙΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

34.  ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35.  ΧΙΡΣΦΕΑΝΤ ΣΟΥΣΑΝΑ - ΕΥΔΟΞΙΑ του ΟΥΑΡΙΧ ΝΤΙΤΤΜΑΡ

36.  ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φίλιππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ

2.    ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.    ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.    ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΙΙΔΑ του IΙΛΥΛΟΥ

5.    ΘΕΟΔΩΡίΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του IΙΑΙΑ

6.    ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

7.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

8.    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9.    ΣΑΚΚΟΓΙΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

10.  ΣΚΟΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

 «ανάσα για τον δήμο»

 

ΤΣΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ Υποψήφια Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.    ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΣΑΝΑ ΠΑΝΙΑ) του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ

2.    ΒΡΑΝΑ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3.    ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4.    ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.    ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.    ΔΡΑΚΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7.    ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8.    ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ - ΛΟΥΪΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

9.    ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΜΠΑ

10.  KAZANΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11.  ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12.  ΚΑΜΠΑΤΑΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13.  ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14.  ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

15.  ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

16.  ΚΟΥΦΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17.  ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

18.  ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ

19.  ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

20.  ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΔΑΜ

21.  ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

22.  ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23.  ΝΑΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25.  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙANNOY του ΚΥΡΙΑΤΖΗ

26.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

27.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

28.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ

29.  ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30.  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31.  ΠΡΟΜΟΥΣΛΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

32.  ΣΑΡΑΦΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

33.  ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

34.  ΣΠΥΡΟΓΛ1ΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35.  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ

36.  ΤΕΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

37.  ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

39.  ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

40. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

41. ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

42.  ΤΣΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

43.  ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

44.  ΤΣΟΥΡΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

45.  ΦΑΣΟΥΑΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

46.  ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

47.  ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

48.  ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΜΠΟΥΜΠΟΥ) του ΠΑΥΛΟΥ

49.  ΧΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

50.  ΧΙΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

51.  ΧΙΩΤΗ - ΠΡΑΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2.    ΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3.    ΔΑΛΑΚΟΥΔΗ - ΜΗΛΙΑΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4.    ΔΑΔΑ ΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.    ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ

7.    ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8.    ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

9.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ

10.  ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11.  ΧΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

 

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

 

ΒΕΡΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.    ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΙΟΥ

2.    ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.    ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5.    ΒΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

6.    ΒΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

7.    ΖΗΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ

8.    ΘΩΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΙΙΣ1 ΟΥ

9.    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.  ΚΑΜΤΣΙΚΑΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΓΙΗ) του ΜΑΥΡΟΥΔΗ

11.  ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12.  ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13.  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

14.  ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

15.  ΚΟΥΤΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16.  ΚΥΡΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ

17.  ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

18.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

19. ΜΟΔΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.  ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.  ΜΟΥΤΣΟΚΑΠΑ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΡΑ (ΝΕΛΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

22.  ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23.  ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

24.  ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

25.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

26.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

27.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

28.  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

29.  ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30.  ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ

31.  ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΑΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

32.  ΠΡΩΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

33.  ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

34.  ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

35.  ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

36.  ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

37.  ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

38.  ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

39.  ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

40.  ΤΣΪΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

41.  ΤΣΙΡΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

42.  ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

43.  ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

44.  ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

45.  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΑΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4.    MANΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΟΤΑΡΗ

5.    ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

6.    ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.    ΤΖΑΒΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΟΣ

 

 

 

«Ο ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ ΜΑΣ»

1.    ΓΚΙΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΚΕΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3.    ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4.    ΛΑΦΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5.    ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6.    ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7.    ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

2.    ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΖΩΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3.    ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

4.    ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5.    ΖΕΪΤΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.    ΖΕΪΤΙΔΟΥ - ΠΥΞΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.    ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

9.    ΣΟΡΟΠΙΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΡΑΝΙΚ

10. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΥΓΟΥ

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΖΥΓΟΥ - Ν. ΖΥΓΟΥ»

1.    ΚΑΜΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

3.    ΚΟΤΣΑΚΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4.    ΚΟΥΛΤΟΥΡΙΔΟΥ - ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

5.    ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΙΜΗΤΡΙΟΥ

6.    ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.    ΠΟΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΥ

8.    ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

 

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

1.    ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2.    ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4.    ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5.    ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6.    ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

7.    ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»

1.    ΔΕΛΙΤΖΕΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.    ΕΥΔΩΡΙΔΟΥ - ΜΠΕΒΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3.    ΚΑΚΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4.    ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 

5     ΣΑΡΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ

6     ΣΙΩΠΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΕΡΟΘΕΟΥ

2.    ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΚΙΡΚΙΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

4     ΜΑΚΑΔΑΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΜΟΤΣΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6.    ΜΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

7.    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΚΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΒΑΛΑΣ»

 

1.    ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ EMMΥ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2.    ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3.    ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

5.    ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6.    ΚΑΡΑΤΙ ΑΝΝΟΠΟ Υ ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ.

7.    ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 

8.    ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΑΤΜΙΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9.   ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΤΟΛΗ

10.  ΝΟΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ

13.  ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

14.  ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.  ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16.  ΣΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

17.  ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

18.  ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

 

1.    ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΊΟΥ

2.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.    ΓΙΑΓΤΖΟΓΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.    ΕΡΓΑΖΟΠΟΥΑΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6.    ΖΗΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.    ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.    ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9.    ΜΙΤΤΈΡ - ΚΟΥΡΟΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΑΑ του ΜΑΪΟΥ

10.  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

11.  ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

12.  ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

13.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

14.  ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΦΑΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ

16.  ΡΗΓΑ ΤΑΡΣΗ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΠΟΛΥΖΟΥ

17.  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΡΩΜΥΛΟΥ

18.  ΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19.  ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

20.  ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.  ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

22.  ΦΙΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

23   ΧΟΡΕΥΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

 

«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»

1    ΑΪΒΑΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

2.    ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ (ΦΡΥΝΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.    ΒΑΡΒΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΑΡΧΙΜΗΔΗ 

4    ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.    ΔΕΔΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6.    ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7.    ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) συζ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

8.    ΚΛΗΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

9.    ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10.  ΜΙΤΑΝΟΥΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

11.  ΣΜΙΤ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

12.  ΤΑΧΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

13.  ΤΣΕΝΤΕΜΕΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

14.  ΤΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15.  ΤΣΟΥΡΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16.  ΧΑΒΙΑΡΟΓΙΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ

 

 

 

«Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση»

1.    ΒΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.    ΔΙΝΑΚΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

3.    ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.    ΔΡΑΓΩΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.    ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.    ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

8.    ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

9.    ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΙΤΟΥ

10.  ΚΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11.  ΚΟΥΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

12.  ΚΟΥΤΟΥΠΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

13.  ΛΑΣΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ

14.  ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15.  ΜΟΥΡΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

17.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18.  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19.  ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.  ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21.  ΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22.  ΤΙΤΟΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ

23.  ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

24.  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

3.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4.    ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.    ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6.    ΔΟΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

7.    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΤΕΡΕΖΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.    ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9.    ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.  ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

11.  ΙΜΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12.  ΚΟΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

13.  ΚΟΥΤΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ ΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤ10Υ

14.  ΚΟΥΦΟΠΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15.  ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16.  ΜΑΣΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Η ΑΙΑ

17.  ΜΟΥΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

18.  ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

20.  ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

21.  ΣΓΟΥΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

22.  ΤΣΑΛΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

23.  ΨΩΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.    ΚΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

3.    ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4.    ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5.    ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7.    ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

«ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΦΙΛΙΠΠΟΙ»

1.    ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ

2.    ΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΙΜΗΤΡΙΟΥ

3.    ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΦΙΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.    ΚΟΥΠΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

9.    ΠΑΠΑΛΟΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΜΑΡΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11.  ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

12.  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΓΈΡΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ

2.    ΠΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3.    ΕΞΟΥΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

4.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΑΜΠΡΙΝΙI του ΜΙΧΛΙ ΙΑ

5.    ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΔΙ ΙΜΗ'ΓΡΙΟΥ

6.    ΣΕΪΜΕΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

7.    ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΑΝΘΙΜΟΥ

8.    ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ»

1.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΚΑΡΑΠΑΤΖΑΚ ΣΟΝΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3.    ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΣΗΦ

4.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.    ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ

3.    ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4.    ΤΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.    ΤΣΕΝΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.    ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΡΑΤΗ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΔΙΑΣ

 

«ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΔΙΑΣ»

1.    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.    ΚΑΤΙΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3.    ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4.    ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

«Πρώτα Η Λυδία»

1.    ΑΓΤΈΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.    ΑΣΗΜΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΑΚΙΙ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΖΗΣΗ

3.    ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

4.    ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.    ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ»

1.    ΔΕΜΙΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

4.    ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ - ΖΟΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

5.    ΚΑΠΑΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6.    ΚΑΡΑΚΕΪΣΟΓΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7.    ΚΟΝΙΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

8.    ΠΟΥΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΔΑΜ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΑΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

10.  ΣΟΝΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11.  ΣΤΑΓΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ»

1.    ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2.    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

3.    ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

4.    ΚΟΒΟΥΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5.    ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6.    ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7.    ΤΑΚΙΡΤΑΚΟΓΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΗΝΑ

8.    ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2.    ΒΛΦΕΙΑΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ του ΑΚΑΚΙΟΥ

3.    ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

4.    ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5.    ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΛΗΜΗ

6.    ΛΟΥΝΓΚΟΥ ΑΝΤΕΛΑ του ΒΑΣΙΛ

7.    ΜΑΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

8.    ΜΠΟΝΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9.    ΤΣΕΡΚΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

10.  ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

 

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ - ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ»

1.    ΓΑΪΤΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2.    ΔΑΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3.    ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4.    ΛΟΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.    ΤΣΕΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

6.    ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠAPΕΜΒΑΣΗ»

1.    ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΝΙΑ

2.    ΖΑΡΑΖΑΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΙΜΙΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.    ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

4.    ΚΑΤΣΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ

5.    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.    ΜΠΡΟΥΣΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7.    ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»

1.    ΑΦΕΣΙΑΔΟΥ - ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3.    ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.    ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5.    ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

6.    ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7.    ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

 

 

«Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση»

1.    ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.    ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4.    ΤΟΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙ1ΜΗΤΡΙΟΥ

5.    ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

«ανάσα για τον δήμο»

1.    ΖΩΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3.    ΠΑΠΑΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.    ΣΟΓΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

5.    ΤΕΠΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΕΩΣ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΩΝ

 

1.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΙΚΟΛΕΤΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2.    ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΙΩΝ

1.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΣΕΤΟΓΛΟΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.    ΓΙΤΙΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

4.    ΜΙΛΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1.    ΜΠΑΖΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΑΡΚΟΥ

2.    ΤΖΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΟΥ

1.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.    ΧΑΪΤΑ - ΣΑΡ1ΚΑΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΚΟΣΜΑ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

1.    ΠΟΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

2.    ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ